Spring naar content

Team Fysiomore

Ons team bestaat uit gecertificeerde fysiotherapeuten, kinderfysiotherapeuten, sportfysiotherapeuten, diëtisten en leefstijlcoaches. Daarnaast beschikken zij allen over één of meerdere specialisaties op het gebied van de meest innovatieve behandeltechnieken.

Team Fysiomore
Persoonlijke benadering
Geen wachtlijsten
In de avonduren en weekenden geopend
bol_strepen

Kies een therapeut en locatie

  • Kies jouw therapeut:

  • Kies jouw locatie:

Ben

Start per september 2024.


Annelieke Willems

Mijn specialisaties

✔ Leefstijlcoach
✔ CooL-programma
✔ Stress management


a.willems@fysiomore.nl

Louis van den Bergh

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Echografie
✔ Shockwave therapie
✔ Dry needling extremiteiten & wervelkolom
✔ Longrevalidatie/COPD
✔ Corona revalidatie
✔ Fit 4 surgery


l.van.den.bergh@fysiomore.nl

Brian Mateijsen

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut✔ Echografie✔ Andullatietherapie✔ Epte therapie
✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ Sport revalidatie
✔ Orthopedische revalidatie


b.mateijsen@fysiomore.nl

Paul van Alphen

Mijn specialisaties:

  • (Chronische) pijnklachten
  • Allergieën zoals hooikoorts
  • Onbegrepen klachten en/of vertraagd herstel
  • Fibromyalgie, chronische vermoeidheid , Post COVID
  • Hormonale problemen menstruatie, menopauze, overgang , migraine
  • Stress, spanning, faalangst
  • Acute en chronische (sport)blessures

postvoorpaul@gmail.com

Bram van Dorst

Graag stel ik mijzelf aan u voor. Mijn naam is Bram van Dorst, woonachtig in Sprundel en een fanatieke sporter. Ik ben als sport-podotherapeut werkzaam bij Hallux Podotherapie. Pijnvrij bewegen staat of valt met een goede zorg voor uw voeten. Niet behandelde problemen kunnen pijn veroorzaken in de voeten, maar ook in de enkel, knie, heup en onderrug. Ik help u ongemakken te voorkomen zodat u zo goed en zo lang mogelijk kunt blijven sporten en bewegen, verminderen en verhelpen en zorg ervoor dat u optimaal presteert. De beste oplossing vinden we door uw voeten deskundig te onderzoeken en goed naar u te luisteren. Onze podotherapeuten zijn dan ook echte voetspecialisten.

Ik ben iedere vrijdagochtend op de locatie Fysiomore Oosterhout.
Maak een afspraak via klik hier

Mijn specialisaties:

  • Vermoeide voeten
  • Branderige voetzolen
  • Hielpijn
  • Kramp in de voeten
  • Overbelasting van de pezen of banden
  • Klachten in de lage rug


info@hallux.nl

Roanne Gill

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut✔ Handtherapie✔ Andullatie therapie✔ Sportfysiotherapeut i.o.


r.gill@fysiomore.nl

Loek Kock

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut


L.Kock@fysiomore.nl

Rob van den Wijngaart

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut
✔ Personal trainer
✔ Echografie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)
✔ Dry Needling
✔ Andullatie Therapie
✔ Behandeling van hart/long- en ex-coronapatiënten
✔ Oncologische revalidatie


r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl

Ludo

Start per september 2024.


Mojda Attai

Mijn specialisaties

✔ Algemene fysiotherapeut


m.attai@fysiomore.nl

Uche Ike

Mijn specialisaties

✔ Algemene fysiotherapeut
✔ Sportblessures
✔ Echografie
✔ Shock wave therapie
✔ Dry needling

 


u.ike@fysiomore.nl

Muriël Willems

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeute✔ Kinderfysiotherapeute✔ Sensorische informatieverwerking✔ Schedelomtrek meting bij baby’s
✔ Fitkids✔ Neurologische problemen✔ Hydrotherapie✔ Schrijftherapie✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ Zwanger en Fit


m.willems@fysiomore.nl

Marita van Hees

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut
✔ COPD (longproblemen)
✔ Dry Needling
✔ Schrijftherapie
✔ Behandeling van baby’s
✔ Hydrotherapie
✔ Zwanger en Fit instructeur


m.van.hees@fysiomore.nl

Tom Rousseau

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut
✔ Neurologische klachten
✔ Andullatie Therapie
✔ Echografie
✔ EPTE Therapie


t.rousseau@fysiomore.nl

Nick Verduin

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Dry needling
✔ Sportblessures
✔ Hydrotherapie
✔ Sportblessures
✔ Echografie
✔ Claudicatio Intermittens (Etalagebenen)
✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ Corona Revalidatie


n.verduin@fysiomore.nl

Joran Versteeg

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Dry Needling
✔ Andullatie Therapie
✔ Oncologische revalidatie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)
✔ Echografie
✔ Valpreventie

 


j.versteeg@fysiomore.nl

Maarten van Vugt

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut
✔ Personal trainer
✔ Echografie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)
✔ Dry Needling
✔ Andullatietherapie
✔ Epte therapie


maarten@fysiomore.nl

Dennis Olieslagers

Mijn specialisaties

✔ Orthopedische revalidatie
✔ Sportblessures
✔ Echografie


d.olieslagers@fysiomore.nl

Wessel van der Heijden

Mijn specialisaties:

✔ Fitness Trainer
✔ Hydrotherapie
✔ ESWT/Shockwave Therapie
✔ Kaakfysiotherapie
✔ Manueel therapeut i.o


w.van.der.heijden@fysiomore.nl

Damian Schellekens

Mijn specialisaties:

✔ Orthopedische klachten
✔ Hydrotherapie
✔ Sportrevalidatie
✔ Shock wave therapie (ESWT)
✔ EPTE therapie
✔ Echografie


d.schellekens@fysiomore.nl

Amber Nenk

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeute
✔ Sportrevalidatie
✔ Orthopedische revalidatie
✔ Hydrotherapie
✔ Echografie
✔ Epte Therapie


a.nenk@fysiomore.nl

Remco Langerak

Mijn specialiteiten

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Manueel therapeut i.o.
✔ Hydrotherapie
✔ MS fysiotherapie
✔ Valpreventie
✔ Shockwave therapie


r.langerak@fysiomore.nl

Kim Wurm

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut
✔ Kinderbekkenfysiotherapeut
✔ Schedelomtrek meting bij baby’s
✔ Neurologische problemen
✔ Hydrotherapie
✔ Echografie
✔ Schrijftherapie
✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ Dry Needling


k.wurm@fysiomore.nl

Sabine Mulder

Mijn specialisaties

✔ Kinderoefentherapie
✔ Schrijftherapie
✔ Hydrotherapie


s.mulder@fysiomore.nl

Sanne Goudzwaard

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapie
✔ Dry needling
✔ Shockwave therapie
✔ Hydrotherapie jeugd
✔ Orthopedische revalidatie
✔ Schrijftherapie
✔ Behandeling van kinderen

s.goudzwaard@fysiomore.nl

Lisa Hajenius

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Hydrotherapie (fysiotherapie in het water)
✔ Andullatietherapie
✔ Reumatherapie
✔ Nek/rug/schouderklachten
✔ Dry Needling
✔ Oncologische revalidatie
✔ Orthopedische revalidatie


l.hajenius@fysiomore.nl

Floris-Jan Hoogbergen

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Manueel therapeut i.o.
✔ Shockwave therapie


fj.hoogbergen@fysiomore.nl

Cynthia de Hoon

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Orthopedische revalidatiespecialist
✔ Oncologie
✔ Litteken- en fascialetherapie
✔ Bekkenfysiotherapeut met viscerale specialisatie
✔ Docente Zwanger&Fit en Postnatale revalidatie


c.de.hoon@fysiomore.nl

Nicole Verhoeven

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeute
✔ Kinderfysiotherapeute i.o.
✔ Hydrotherapie
✔ Schrijftherapie
✔ Docente Zwanger en Fit
✔ Behandeling van baby’s

 


n.verhoeven@fysiomore.nl

Thijs Makkink

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut i.o.
✔ Orthopedische revalidatie
✔ Sportblessures
✔ Andullatietherapie
✔ Dry needling
✔ Shockwave therapie
✔ Schrijftherapie
✔ Behandeling van baby’s


t.makkink@fysiomore.nl

Kim Emmen

Mijn specialisaties:

✔ Orthopedische klachten
✔ Hydrotherapie
✔ Sportrevalidatie
✔ Behandeling van kinderen
✔ Docente Zwanger en Fit


k.emmen@fysiomore.nl

Reno Voorjans

Wie is Reno?

Ik ben Reno Voorjans. Geboren en getogen Limburger en woon nu een aantal jaar in Breda. Naast mijn werk vind ik het fijn om tijd door te brengen met vrienden en familie, en houd ik mijzelf bezig door 3x per week op het voetbalveld te staan.

Ik hoop jullie snel te leren kennen bij Fysiomore!

Mijn specialisaties

✔ Orthopedische klachten
✔ Hydrotherapie
✔ Sportrevalidatie
✔ Shockwave therapie


r.voorjans@fysiomore.nl

Mila Lemmers

Mijn specialisaties:

✔ Orthopedische klachten
✔ Hydrotherapie
✔ Sportrevalidatie✔ Shockwave therapie
✔ Claudicatio Intermittens (etalagebenen)


m.lemmers@fysiomore.nl

Deborah Fischer

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste


d.fischer@fysiomore.nl

Marlies Beens

Mijn specialisaties

✔ Allround Diëtist
✔ Kinderdiëtiste


m.beens@fysiomore.nl

Veerle Clausing

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste


v.clausing@fysiomore.nl

Daphne van Noort

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste


d.van.noort@fysiomore.nl

Meike de Roos

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste
✔ Leefstijlcoach
✔ CooL-programma

 


m.de.roos@fysiomore.nl

Harrie Aarts

Mijn specialisaties

✔ Haptonomie/ massage


harrie.aarts@gmail.com

Aukje van Ginneken

Wie is Aukje van Ginneken?

Mijn naam is Aukje van Ginneken en ik ben moeder van 3 kinderen! Na jaren van acteren en presenteren wilde ik heel graag iets voor zwangere vrouwen betekenen in deze bijzondere fase van hun leven. In 2014 heb ik een zwangerschapsdocenten opleiding gedaan en succesvol afgerond. Ik ben eerlijk, nuchter en mijn doel is om vooral het vertrouwen te geven om goed voorbereid je bevalling in te gaan.


aukjevanginneken@gmail.com

Debby Joannes

Wie is Debby Joannes?

Voeding en kruiden zijn er bij me ‘met de paplepel ingegoten’. Op jonge leeftijd leerde ik hier de krachten al van kennen en ik ben dan ook al jaren vol enthousiasme met voeding en lifestyle bezig. Epigenetische orthomoleculaire therapie wil zeggen dat ik inzicht heb in de verschillende biochemische processen in het lichaam, een gerichte interventie inzet om het zelf genezend vermogen van het lichaam te bevorderen en om klachten/ziekteprocessen te voorkomen of te herstellen.


debby@fitmetdeb.nl

Iris Voorneveld

Maak een afspraak!

Laat je gegevens achter en één van onze specialisten zal zo snel mogelijk contact met je opnemen om je verdere informatie te geven of om direct een afspraak in te plannen!

Ellipse-d8

"*" geeft vereiste velden aan

Heb je last van terugkerende klachten?*
Ben je aanvullend verzekerd voor fysiotherapie?*