Spring naar content

Team Fysiomore

Ons team bestaat uit gecertificeerde fysiotherapeuten, kinderfysiotherapeuten, sportfysiotherapeuten, diëtisten en leefstijlcoaches. Daarnaast beschikken zij allen over één of meerdere specialisaties op het gebied van de meest innovatieve behandeltechnieken.

Team Fysiomore
Persoonlijke benadering
Geen wachtlijsten
In de avonduren en weekenden geopend
bol_strepen

Kies een therapeut en locatie

  • Kies jouw therapeut:

  • Kies jouw locatie:

Rob van den Wijngaart

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut
✔ Personal trainer
✔ Echografie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)
✔ Dry Needling
✔ Andullatie Therapie
✔ Behandeling van hart/long- en ex-coronapatiënten
✔ Oncologische revalidatie


r.van.den.wijngaart@fysiomore.nl

Roland Jansen

Mijn specialisaties

Locatie manager Dongen & Tilburg Reeshof

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Dry Needling
✔ Echografie
✔ Sportblessures
✔ Orthopedische revalidatie
✔ Medical Taping


r.jansen@fysiomore.nl

Dennis Ivens

Mijn specialisaties

Locatie manager Breda

✔ Fitness Trainer
✔ Hydrotherapie
✔ ESWT/Shockwave Therapie
✔ Dry Needling
✔ Echografie
✔ Andullatietherapie
✔ Kaakfysiotherapie


d.ivens@fysiomore.nl

Niene van Gurp

Mijn specialisaties

✔ Leefstijlcoach


n.van.gurp@fysiomore.nl

Thommy Wagener

Mijn specialisaties

✔ Orthopedische klachten
✔ Hydrotherapie
✔ Sportrevalidatie


t.wagener@fysiomore.nl

Mojda Attai

Mijn specialisaties

✔ Algemene fysiotherapeut


m.attai@fysiomore.nl

Uche Ike

Mijn specialisaties

✔ Algemene fysiotherapeut
✔ Sportblessures


u.ike@fysiomore.nl

Freek van Dijck

Mijn specialisaties

✔ Algemene fysiotherapeut
✔ Sportblessures
✔ Echografie
✔ EPTE therapie
✔ Spierpeesklachten
✔ Orthopedische klachten/revalidatie


f.van.dijck@fysiomore.nl

Marita van Hees

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut
✔ COPD (longproblemen)
✔ Dry Needling
✔ Schrijftherapie
✔ Behandeling van baby’s
✔ Hydrotherapie
✔ Zwanger en Fit instructeur


m.van.hees@fysiomore.nl

Tom Rousseau

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut i.o.
✔ Neurologische klachten
✔ Andullatie Therapie
✔ Echografie
✔ EPTE Therapie


t.rousseau@fysiomore.nl

Nick Verduin

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportblessures


n.verduin@fysiomore.nl

Joran Versteeg

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Dry Needling
✔ Andullatie Therapie
✔ Oncologische revalidatie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)


j.versteeg@fysiomore.nl

Maarten van Vugt

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Sportfysiotherapeut
✔ Personal trainer
✔ Echografie
✔ Claudicatio intermittens (etalagebenen)
✔ Dry Needling
✔ Andullatietherapie


maarten@fysiomore.nl

Dennis Olieslagers

Mijn specialisaties

✔ Orthopedische revalidatie
✔ Sportblessures
✔ Echografie


d.olieslagers@fysiomore.nl

Annabel Klijberg

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut i.o.
✔ Hydrotherapie


a.klijberg@fysiomore.nl

Remco Langerak

Mijn specialiteiten

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Manueel therapeut i.o.
✔ Hydrotherapie
✔ MS fysiotherapie


r.langerak@fysiomore.nl

Kim Wurm

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut
✔ Kinderbekkenfysiotherapeut
✔ Schedelomtrek meting bij baby’s
✔ Neurologische problemen
✔ Hydrotherapie
✔ Echografie
✔ Schrijftherapie
✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ Dry Needling


k.wurm@fysiomore.nl

Sabine Mulder

Mijn specialisaties

✔ Kinderoefentherapie
✔ Schrijftherapie
✔ Hydrotherapie


s.mulder@fysiomore.nl

Sanne Goudzwaard

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut


s.goudzwaard@fysiomore.nl

Lisa Hajenius

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Hydrotherapie (fysiotherapie in het water)
✔ Andullatietherapie
✔ Reumatherapie
✔ Nek/rug/schouderklachten
✔ Dry Needling
✔ Oncologische revalidatie
✔ Orthopedische revalidatie


l.hajenius@fysiomore.nl

Floris-Jan Hoogbergen

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Manueel therapeut i.o.


fj.hoogbergen@fysiomore.nl

Cynthia de Hoon

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Orthopedische revalidatiespecialist
✔ Oncologie
✔ Litteken- en fascialetherapie
✔ Bekkenfysiotherapeut met viscerale specialisatie
✔ Docente Zwanger&Fit en Postnatale revalidatie


c.de.hoon@fysiomore.nl

Job Schonewille

Mijn specialisaties

✔ Echografie
✔ EPTE therapie
✔ Sportrevalidatie


j.schonewille@fysiomore.nl

Maartje Damen

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapie
✔ Dry Needling
✔ Hydrotherapie
✔ ESWT/Shockwave therapie
✔ COPD (longproblemen)
✔ Fitkids
✔ Schrijftherapie


m.damen@fysiomore.nl

Nicole Verhoeven

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeute
✔ Kinderfysiotherapeute i.o.


n.verhoeven@fysiomore.nl

Mabel Gabriel

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut


m.gabriel@fysiomore.nl

Thijs Makkink

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Kinderfysiotherapeut i.o.
✔ Orthopedische revalidatie
✔ Sportblessures
✔ Andullatietherapie


t.makkink@fysiomore.nl

Fleur Fijneman

Wie is Fleur?

Mijn naam is Fleur Fijneman en woon samen met mijn ouders en 2 zusjes in Raamsdonksveer. Op dit moment volg ik de opleiding Curio Sport en Bewegen in Breda. Dit jaar ga ik mijn laatste schooljaar in en hoop ik aan het einde van het jaar mijn diploma te kunnen halen en de opleiding af te ronden. Wat ik dit jaar hoop te leren is, een beter beeld krijgen van wat een fysiotherapeut nu precies doet. Hopelijk geeft mij dit een goede indruk om volgend jaar na mijn MBO opleiding te hebben gehaald, de opleiding HBO Fysiotherapie te kunnen gaan starten. Via deze stage hoop ik dan ook kennis op te doen uit deze wereld om dit mee te kunnen nemen.


info@fysiomore.nl

Bart van Dijke

Wie is Bart?

Ik ben Bart van Dijke en ik kom uit Etten-Leur. Momenteel studeer ik Fysiotherapie aan Avans Hogeschool te Breda. Daarnaast heb ik in het verleden mijn HBO diploma Gezondheidszorg Technologie behaald. Ik wil mezelf verder ontwikkelen tot een completere fysiotherapeut. Ik hoop dat ik leer om de kennis die ik heb opgedaan op school, te vertalen naar de praktijk. Ik hoop dat ik mijn expertise kan vergroten en na deze stage in staat ben zelfstandig te kunnen functioneren als fysiotherapeut.


info@fysiomore.nl

Fenne van Son

Wie is Fenne?

Mijn naam is Fenne en ik ben geboren en getogen in het mooie Brabant! Ik omschrijf mezelf als een hardwerkend en sociaal persoon die altijd de lat hoog legt voor zichzelf. Momenteel volg ik de HBO Bachelor Fysiotherapie aan de HAN University of Applied Sciences in Nijmegen. Tijdens mijn stageperiode bij Fysiomore hoop ik zoveel mogelijk aspecten van het vak te zien om mezelf meer en meer te ontwikkelen. Ik hoop aan het einde van mijn stageperiode zelfverzekerd een consult in te gaan waarbij ik efficiënt mijn behandelingen kan inrichten.


info@fysiomore.nl

Damian Schellekens

Wie is Damian?

Mijn naam is Damian Schellekens en ik woon in de mooie Brabantse stad Tilburg. Momenteel ben ik bezig met de opleiding HBO Bachelor Fysiotherapie en zit in het 4e studiejaar. Ik hoop tijdens mijn laatste seniorstage veel te gaan leren over hoe ik een cliënt zelfstandig kan onderzoeken en behandelen bij verschillende behandeltrajecten, zowel orthopedische klachten als sportrevalidatie. Aan het einde van mijn stage wil ik zelfverzekerd zijn en efficiënt te werk kunnen gaan bij het onderzoek en de behandeling. Ook hoop ik mijn interesse te gaan vinden in bepaalde specialisaties, zodat ik weet waar ik me in de toekomst in wil gaan specialiseren.


info@fysiomore.nl

Anne van den Oudenhoven

Wie is Anne?

Ik ben Anne en kom uit Dongen, maar inmiddels woon ik op kamers in de binnenstad van Breda. Op dit moment studeer ik Fysiotherapie aan Avans in Breda, waar ik nu het tweede jaar in ga. Bij Fysiomore hoop ik de kennis die ik op school heb opgedaan toe te kunnen gaan passen in de praktijk. Ik kan niet wachten om te leren uit de praktijk en dit dan toe te passen bij de behandeling van patiënten.


info@fysiomore.nl

Ruben Arke

Wie is Ruben?

Ik ben Ruben Arke en ik woon in Breda. Momenteel volg ik de opleiding Fysiotherapie aan de Fontys Hogeschool in Eindhoven, ik zit in het derde jaar. Tijdens mijn stage bij Fysiomore hoop ik verschillende ziektebeelden te kunnen behandelen. Ook zou ik mijn anamnese willen versterken zodat ik een breder en beter beeld krijg van mijn patiënt. Naast mijn stage ben ik ook werkzaam als fitness instructeur bij Arendse health club Breda en Oosterhout.


info@fysiomore.nl

Niek van den Hout

Wie is Niek?

Ik ben Niek en ben geboren en getogen in Tilburg. Op dit moment volg ik de opleiding tot Fysiotherapeut aan de Fontys in Eindhoven, ik zit nu in mijn 4de en dus mijn laatste jaar. Komende tijd hoop ik veel praktijkervaring op te doen en zou ik graag mijn kennis in de praktijk toe willen passen.


info@fysiomore.nl

Nick Beckers

Mijn specialisaties

✔ Algemeen fysiotherapeut
✔ Hydrotherapie


n.beckers@fysiomore.nl

Kim Emmen

Wie is Kim?

Ik ben Kim en ik woon in Oosterhout. Ik volg de studie Fysiotherapie op Avans Hogeschool Breda. Ik hoop veel verschillende dingen te zien en te leren tijdens mijn stage bij Fysiomore om zo een beter beeld te krijgen van fysiotherapie. Persoonlijk wil ik beter worden in diagnostiek.


info@fysiomore.nl

Meike de Roos

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste
✔ Leefstijlcoach
✔ CooL-programma

 


m.de.roos@fysiomore.nl

Marlies Beens

Mijn specialisaties

✔ Allround Diëtist


m.beens@fysiomore.nl

Maartje Joore

Mijn specialisaties

✔ Overgewicht
✔ Ondervoeding
✔ Diabetes type 2
✔ Hypercholesterolemie
✔ Hypertensie


m.joore@fysiomore.nl

Amanda Ligt

Mijn specialisaties

✔ Diëtiste


a.ligt@fysiomore.nl

Sharon van der Horst

Mijn specialisaties

✔ Voeding


s.van.der.horst@arendse.nl

Iris Voorneveld

Yvette Aerts

Wie is Yvette Aerts?

Mijn naam is Yvette Aerts en ben werkzaam als podotherapeut bij podotherapie Wervenschot. Ik heb mijn bachelor podotherapie afgerond in Eindhoven en oorspronkelijk kom ik uit Limburg. Heb je last van voet-knie-heup of rugklachten en komt dit door een afwijking in het staan of gaan. Dan kan ik je wellicht verder helpen, soms in combinatie met fysio of een andere therapie. Ik ben nu bezig met mijn specialisatie kinderpodotherapie, een vrij nieuwe opleiding die hartstikke interessant is.


info@wervenschot.nl

Aukje van Ginneken

Wie is Aukje van Ginneken?

Mijn naam is Aukje van Ginneken en ik ben moeder van 3 kinderen! Na jaren van acteren en presenteren wilde ik heel graag iets voor zwangere vrouwen betekenen in deze bijzondere fase van hun leven. In 2014 heb ik een zwangerschapsdocenten opleiding gedaan en succesvol afgerond. Ik ben eerlijk, nuchter en mijn doel is om vooral het vertrouwen te geven om goed voorbereid je bevalling in te gaan.


aukjevanginneken@gmail.com

Debby Joannes

Wie is Debby Joannes?

Voeding en kruiden zijn er bij me ‘met de paplepel ingegoten’. Op jonge leeftijd leerde ik hier de krachten al van kennen en ik ben dan ook al jaren vol enthousiasme met voeding en lifestyle bezig. Epigenetische orthomoleculaire therapie wil zeggen dat ik inzicht heb in de verschillende biochemische processen in het lichaam, een gerichte interventie inzet om het zelf genezend vermogen van het lichaam te bevorderen en om klachten/ziekteprocessen te voorkomen of te herstellen.


debby@fitmetdeb.nl

Vraag informatie aan!

Laat je gegevens achter en één van onze specialisten zal zo snel mogelijk contact met je opnemen om je verdere informatie te geven of om direct een afspraak in te plannen!

Ellipse-d8

"*" geeft vereiste velden aan

Heb je last van terugkerende klachten?*
Ben je aanvullend verzekerd voor fysiotherapie?*